Americanii au simulat apariţia unei pandemii cu 3 luni înainte de COVID-19. Donald Trump a cerut ca raportul să fie secretizat. Ce conţinea
12:47, 21 Mart. 2020
Americanii au simulat timp de opt luni în 2019 apariţia unei pandemii similiare cu cea cu care ne confruntăm.