Hagi, după înfrângerea de la Ankara: Suntem foarte supăraţi, nici nu vreau să vorbesc
17:51, 13 Mart. 2011
Tehnicianul echipei Galatasaray, Gheorghe Hagi, a declarat, duminică, după înfrângerea din meciul din deplasare cu Ankaragucu, scor 3-2, că formaţia sa a pierdut deşi a controlat jocul şi că nici nu vrea să vorbească, fiind foarte supărat, informează ajansspor.com.