Antrenamentul echipei Dinamo, perturbat de mai multe persoane aflate sub influenţa alcoolului
14:05, 06 Sept. 2013
Antrenamentul de vineri dimineaţă al echipei Dinamo, desfăşurat pe stadionul din Şoseaua Ştefan cel Mare, a fost perturbat de mai multe persoane aflate sub influenţa alcoolului, acestea agresându-i verbal pe jucătorii formaţiei bucureştene, a declarat, pentru MEDIAFAX, antrenorul Gheorghe Mulţescu.