Lista taxelor şi comisioanelor absurde plătite la bănci sau autorităţi publice! Vezi de ce unele s-ar putea numi „taxa pe ignoranţă”!
09:53, 27 Ian. 2011
Nu ştim cum ai defini tu "absurd", dar cu siguranţă cel puţin o parte însemnată din taxele şi comisioanele pe care trebuie să le plătim astăzi, pentru că aşa sunt regulile din România, sunt dacă nu absurde, cel puţin "de neexplicat"! Cu toate astea, în mare parte, le plătim! Uneori, fără să ştim ce plătim şi în majoritatea cazurilor fără să aflăm şi de ce!