Guvernul vrea şedinţă duminică, pentru reducerea cu 25% a numărului de angajaţi în ministere
20:10, 23 Iun. 2010
Guvernul intenţionează să se reunească duminică într-o nouă şedinţă, în care să discute despre restructurarea instituţiilor publice şi reducerea cu 25% a numărului de angajaţi în fiecare minister, au declarat agenţiei MEDIAFAX surse oficiale.