Boc: Dacă Orban făcea ceva cât a fost ministru acum erau în lucru toate autostrăzile cu bani europeni
18:29, 13 Nov. 2010
Premierul Emil Boc a declarat, sâmbătă, în Pasul Tihuţa, că dacă fostul ministru al Transporturilor Ludovic Orban se preocupa de atragerea fondurilor europene pentru programele de infrastructură rutieră în prezent erau în lucru toate autostrăzile cu fonduri europene.