Constanţa: 21 de persoane, la spital după ce microbuzul în care erau a fost lovit de un autoturism
10:00, 26 Ian. 2015
21 de persoane au ajuns la spital, luni dimineaţă, în urma unui accident produs în municipiul Constanţa, după ce un microbuz a fost lovit de un autoturism, apoi a intrat într-un stâlp, transmite corespondentul MEDIAFAX.