O altă faţă a epidemiei de COVID 19: O elevă de clasa a VIII-a învaţă de două luni în izolare: Nu mă aşteptam ca totul să se încheie atât de brusc
11:36, 07 Mai 2020
Ariana este clasa a VIII-a. Din cauza epidemiei de COVID 19 de două luni şcoala s-a mutat în camera ei. Aici se pregăteşte uneori şi şase ore pe zi pentru primul examen important din viaţa ei. ”Aceste două luni în care nimeni nu a ştiut mai nimic, au fost două luni de blocaj pentru noi. […]