Gigi Becali anunţă că Steaua îşi schimbă numele din sezonul următor. Cum se va numi formaţia „roş-albastră”
11:54, 24 Apr. 2016
Finanţatorul echipei Steaua Bucureşti, George Becali a anunţat la finalul meciului câştigat cu 3-0 împotriva formaţiei Viitorul Constanţa că din sezonul viitor, echipa se va numi "Fotbal Steaua" şi că a înregistrat deja marca la OSIM, anunţă Digi Sport.