fcsb

Gigi Becali anunţă că Steaua îşi schimbă numele din sezonul următor. Cum se va numi formaţia „roş-albastră”

Finanţatorul echipei Steaua Bucureşti, George Becali a anunţat la finalul meciului câştigat cu 3-0 împotriva formaţiei Viitorul Constanţa că din sezonul viitor, echipa se va numi "Fotbal Steaua" şi că a înregistrat deja marca la OSIM, anunţă Digi Sport.

Argăseală le cere oficialilor din fotbal să nu mai spună FCSB când vorbesc de Steaua

Preşedintele Consiliului de Administraţie al FC Steaua Bucureşti, Valeriu Argăseală, le cere oficialilor din fotbal să nu mai spună FCSB când vorbesc de echipa antrenată de Mirel Răsoi.

Valeriu Argăseală: Steaua va folosi în retur marca FCSB

Preşedintele Consiliului de Administraţie al FC Steaua, Valeriu Argăseală, a declarat, miercuri, că gruparea "roş-albastră" va folosi marca FCSB în returul Ligii I, aceasta urmând să apară pe tabela de marcaj la numele echipei, pe echipamentul de joc şi pe însemnele clubului.
Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da