Factura la energie ar putea creşte în 2011 cu 2 lei, în urma contribuţiei pentru cogenerare
12:08, 19 Dec. 2010
Factura lunară la energie ar putea creşte în 2011 în medie cu 2 lei, ca urmare a introducerii unei contribuţii pentru sprijinirea producţiei de energie în unităţi de cogenerare de înaltă eficienţă.