Beckenbauer: Germania nu a jucat niciodată aşa!
16:55, 05 Iul. 2010
Fostul campion mondial ca jucător şi ca selecţioner, Franz Beckenbauer, a declarat că reprezentativa Germaniei nu a evoluat niciodată în maniera în care a făcut-o în meciul cu Argentina, din sferturile de finală ale CM 2010, câştigat cu scorul de 4-0.