Manea: Am pierdut un joc pe care l-am avut în mână
22:39, 15 Aug. 2010
Oficialul rapidist Nicolae Manea a declarat, duminică seară, după înfrângerea, cu scorul de 3-2, din meciul cu Dinamo, că echipa giuleşteană a pierdut un joc pe care l-a avut în mână, după ce a avut o primă repriză extraordinară.