Nicuşor Dan i-a cerut lui Iohannis să trimită la reexaminare Legea off-shore: România va câştiga cel mai puţin din exploatarea gazelor din Marea Neagră
13:39, 01 Aug. 2018
Deputatul Nicuşor Dan a declarat, miercuri, că, în baza noii Legi off-shore, România va câştiga cel mai puţin din exploatarea gazelor din Marea Neagră şi i-a cerut preşedintelui Iohannis să trimită la reexaminare legea pentru a majora procentul de câştig al statului român.