Băsescu: Cei care nu afişează salariile din ministere, agenţii şi regii intră în dispută cu mine
23:28, 25 Mai 2010
Preşedintele Traian Băsescu a declarat, marţi seară, că a cerut la întâlnirea cu parlamentarii PDL ca veniturile salariale din ministere, agenţii şi regii să fie făcute publice pe site-uri, avertizând că aceia care nu fac acest lucru îşi asumă responsabilitatea de a intra în dispută publică cu el.