În plină criză cauzată de coronavirus, unii comercianţi nu au săpun în băi. Un supermarket a fost amendat cu 2.000 de lei
15:37, 03 Mart. 2020
Controalele au început luni şi până în prezent au fost verificate mai multe unităţi comerciale. Sunt vizate marile magazine şi instituţiile publice, iar la faţa locului au fost descoperite numeroase nereguli. Totuşi, un singur supermarket a fost amendat. „Începând de ieri se fac controale la marile unităţi. Luni au fost verificate patru unităţi, astăzi sunt […]