Prima pagină » Social » O bătrânică strângea gunoaiele din Piaţa Victoriei, după protestele de miercuri seară

O bătrânică strângea gunoaiele din Piaţa Victoriei, după protestele de miercuri seară

”O mână de hoţi! Vă calcă în picioare demnitatea!”, a spus bătrânica în timp ce strângea gunoaiele.

Recomandarea video

Am observat că ne citești din . Avem o versiune dedicată acestei țări. Vrei să o încerci?
Da