Sergiu Nicolaescu rămâne internat şi duminică la Spitalul Floreasca
12:28, 25 Apr. 2010
Regizorul Sergiu Nicolaescu rămâne internat şi duminică, întrucât este necesară supravegherea sa medicală, a declarat agenţiei MEDIAFAX purtătorul de cuvânt al Spitalului de Urgenţă Floreasca, Bogdan Opriţa.