O minge cu semnăturile fotbaliştilor de la FC Timişoara a fost vândută cu 7.000 de euro
14:31, 23 Nov. 2010
Viceprimarul municipiului Timişoara, Adrian Orza, a anunţat că o minge cu semnăturile fotbaliştilor de la FC Timişoara a a fost vândută cu suma de 7.000 de euro la licitaţia organizată de Clubul Rotary.