Avram: Colţescu se jură că nu fură şi l-am prins cu raţa-n gură
16:01, 17 Aug. 2010
Preşedintele Comisiei Centrale a Arbitrilor, Vasile Avram, consideră că arbitrul Sebastian Colţescu a greşit grav în timpul partidei Steaua-Victoria Brăneşti, afirmând că în ciuda declaraţiilor acestuia "l-a prins cu raţa în gură".