Emerson: Era important să nu pierdem cu FC Vaslui
09:52, 20 Aug. 2010
Fundaşul Emerson (OSC Lille) a declarat că era important ca echipa sa să nu piardă la Vaslui în prima manşă a play-off-ului Ligii Europa, iar acum este obligată să învingă în retur pentru a se califica, informează site-uloficial al grupării franceze.