Gică Hagi, după Botoşani – Viitorul 1-0: Din păcate, în careul advers nu am jucat cum trebuie
00:47, 03 Dec. 2019
Gică Hagi, antrenorul Viitorului, nu a fost mulţumit de evoluţia echipei sale în partida cu FC Botoşani (scor 1-0 pentru moldoveni), de luni seară. Tehnicianul a pus, însă, prestaţia slabă şi pe seama terenului greu, acoperit cu zăpadă.