Wozniacki i-a transmis un mesaj Simonei Halep. Ce a spus despre accidentarea suferită de româncă
10:18, 20 Feb. 2018
Caroline Wozniacki a explicat, imediat după ce a plecat învinsă de la Doha şi a pierdut primul loc mondial în faţa Simonei Halep, că obiectivul său nu este şefia tenisului feminin, ci un parcurs bun la Indian Wells şi Miami. De asemenea, daneza a avut şi eu mesaj pentru sportiva din Constanţa, scrie prosport.ro.