Arafat: Noua Lege a sănătăţii ar putea intra în dezbaterea Parlamentului cel mai devreme în februarie. Bugetul Sănătăţii în 2013, probabil mult sub media europeană
11:01, 18 Nov. 2012
Noua Lege a sănătăţii ar putea intra în dezbaterea Parlamentului cel mai devreme în februarie-martie 2013, acum fiind discutată cu experţii europeni, a declarat ministrul Sănătăţii, Raed Arafat, în emisiunea "După 20 de ani", difuzată duminică de PRO TV.