O tânără a murit la două zile după ce a născut. Medici: „Avea de ales între viaţa ei şi a copilului”
16:18, 12 Dec. 2013
O tânără de 24 de ani din Agigea a murit la două zile după ce a născut, medicii afirmând că femeia avea o tumoră la un rinichi despre care a aflat imediat după ce a rămas însărcinată şi, deşi ei i-au recomandat să renunţe la sarcină şi să-i extirpe tumora, femeia a preferat să păstreze copilul.