Incendiu într-un centru de recuperare din Arad: 20 de pacienţi au fost evacuaţi | FOTO, VIDEO
09:17, 19 Aug. 2018
20 de pacienţi dintr-un centru de recuperare din comuna Vladimirescu, judeţul Arad, au fost evacuaţi, duminică dimineaţa, după ce un incendiu a izbucnit la acoperiş. Nu s-au înregistrat victime, transmite corespondentul MEDIAFAX.