Ambulanţa i-a devenit sală de naşteri unei femei din Sibiu. FOTO
14:24, 05 Iun. 2020
O femeie din Sibiu nu a mai apucat să ajungă la spital şi a născut în ambulanţă o fetiţă sănătoasă, ajutată de pompieri.