Anul acesta românii au preferat să petreacă Crăciunul acasă. Terasele din Centrul Vechi al Capitalei au fost ca niciodată în această perioadă: goale
03:57, 25 Dec. 2020
Crăciunul arată diferit anul acesta. Trebuie să ţinem cont de multe reguli şi restricţii pentru a nu ne pune sănătatea în pericol. Totuşi, mulţi tineri din capitală, au ales să iasă la terase în seara de Ajun. Centrul Vechi al Bucureştiului este unul dintre locurile hot din oraş. Deşi mult mai puţini decât anul trecut, […]