Dinamo a pierdut meciul cu Unirea Urziceni, scor 0-1, în Liga I
21:56, 27 Sept. 2010
Formaţia Dinamo Bucureşti a fost învinsă, luni seară, în deplasare, cu scorul de 1-0 (1-0), de echipa Unirea Urziceni, în ultimul meci al etapei a IX-a a Ligii I