Astra Ploieşti a învins Oţelul Galaţi, scor 2-1, şi s-a calificat în optimile Cupei României
20:47, 23 Sept. 2010
Formaţia Astra Ploieşti a învins, joi, cu scorul de 2-1 (1-0), echipa Oţelul Galaţi, într-un meci contând pentru 16-imile Cupei României Timişoreana, calificându-se astfel în optimile de finală ale competiţiei.