Borcea: Nu s-a luat nicio decizie în privinţa celor cinci jucători care au părăsit cantonamentul
17:51, 20 Apr. 2010
Preşedintele executiv al FC Dinamo, Cristian Borcea, a declarat, marţi, după revenirea la Bucureşti din concediul petrecut în SUA, că oficialii grupării "alb-roşii" nu au luat nicio decizie în privinţa celor cinci jucători care au refuzat să intre în cantonament pentru partida cu Gloria Bistriţa.