Băsescu, Boc şi Marko se află la Palatul Victoria
11:31, 04 Nov. 2010
Preşedintele Traian Băsescu, premierul Emil Boc şi vicepremierul Marko Bela se află, joi, la ora transmiterii acestei ştiri, la Palatul Victoria, unde au o discuţie urmare a deciziei CC privind asumarea răspunderii Guvernului pe Legea educaţiei.