Boc şi-a depus mandatul la Preşedinţie şi la Parlament şi a avut discuţii cu Băsescu
11:50, 06 Feb. 2012
Premierul Emil Boc a declarat, luni, că şi-a depus mandatul atât la preşedintele României, cât şi la Parlament.