Bătrân adus în stare gravă la spital, cu viermi în ochiul drept şi într-o rană de la cap
19:36, 09 Iun. 2010
Un bătrân în vârstă de 88 de ani a fost adus, miercuri, în stare gravă la Spitalul Judeţean de Urgenţă din Târgovişte, medicii care l-au consultat constatând că acesta avea viermi în ochiul drept şi într-o rană la cap.