Sandu: Dacă meciul cu Argentina nu se va juca, voi cere despăgubiri mai mari de două milioane de euro
15:18, 26 Iul. 2011
Preşedintele Federaţiei Române de Fotbal, Mircea Sandu, a declarat, marţi, într-o conferinţă de presă că în cazul în care meciul România-Argentina nu se va mai disputa va cere despăgubiri federaţiei sud-americane mai mari de două milioane de euro.