Am COVID-19, dar mă bucur de viaţă. Ep.3: Cum au evoluat simptomele în fiecare zi
15:49, 09 Iul. 2020
Covid 19 m-a surprins zilnic cu alte simptome. Iniţial, după cum v-am povestit în primul episod, mă simţeam obosită, tuşeam şi aveam dureri de cap. A doua zi, după internare, am avut o durere în zona nasului, simteam că inspir spini. Mă arde efectiv când inspir aer, mă doare mai ales nara dreaptă şi […]