Un lider sindical craiovean spune că îl va da în judecată pe „derbedeul de la sănătate”
19:44, 02 Iun. 2010
Liderul de sindicat din cadrul Spitalului 2 Filantropia din Craiova, Mihai Drăgoescu, a afirmat, miercuri, la mitingul de protest organizat în municipiu, că îl va da în judecată pe "derbedeul de la sănătate", apreciind că membrii Executivului sunt nişte "ageamii", fără "niciun fel de minte în cap".