Trei tineri acuzaţi că au furat echipamente şi mobilier în valoare de 120.000 de lei, reţinuţi
16:23, 04 Feb. 2010
Trei tineri din judeţul Iaşi acuzaţi că au furat echipamente electrice şi mobilier în valoare de 120.000 de lei din sediul unei societăţi comerciale ieşene au fost reţinuţi, instanţa urmând să se pronunţe asupra propunerii emiterii mandatelor de arestare pe numele acestora.