Fed Cup: România învinge Croaţia, scor 2-1
20:27, 04 Feb. 2010
Echipa României a învins, joi, cu scorul de 2-1, reprezentativa Croaţiei, în Grupa B a diviziei a treia a Cupei Federaţiei (Grupa I Euro-africană), după ce, cu o zi înainte, a pierdut întâlnirea cu Elveţia, scor 1-2.