Mama care şi-a abandonat copilul lângă o pubelă din Capitală, arestată preventiv pentru 30 de zile
17:30, 17 Mai 2016
Femeia care şi-ar fi abandonat bebeluşul lângă o pubelă din zona Ion Mihalache din Capitală, într-o pungă, în urmă cu aproape o săptămână, a fost arestată preventiv pentru 30 de zile, marţi, de către judecătorii Tribunalului Bucureşti.