Protest spontan al angajaţilor RATB în faţa autobazei Titan
02:45, 01 Apr. 2010
Aproximativ 400 de angajaţi RATB au declanşat, miercuri noapte, un protest spontan în faţa autobazei Titan din Capitală, nemulţumiţi că li s-au redus veniturile salariale, ei ameninţând că de joi dimineaţă ar putea să nu mai iasă pe trasee dacă nu primesc garanţii că vor lua aceiaşi bani.