Bărbat arestat după ce a mâncat şi a băut la restaurant fără să plătească. Care era suma datorată?
10:44, 20 Oct. 2022
Un bărbat a fost arestat preventiv după ce ar fi comandat flori de 5.000 de lei, dar a şi mâncat şi băut într-un restaurant din Sectorul 1 al Capitalei fără să plătească. Acesta este acuzat de abuz de încredere prin fraudarea creditorilor.