Maternitatea Spitalului Universitar de Urgenţă Elias, închisă timp de o săptămână pentru igienizare
18:14, 06 Dec. 2018
Maternitatea Spitalului Universitar de Urgenţă Elias este închisă în cursul acestei săptămâni, pentru igienizare, spun reprezentanţii unităţii spitaliceşti, precizând că niciun bebeluş nu a avut de suferit. Procesul de igienizare a fost programat din octombrie şi se face de două ori pe an.