Apple a depăşit Microsoft
14:36, 27 Mai 2010
Apple a urcat pe primul loc în topul celor mai valoroase companii americane de tehnologie, din punct de vedere a capitalizării pe piaţă, devansând Microsoft, potrivit Wall Street Journal.