Blaga a părăsit Palatul Victoria fără să îşi depună demisia la cabinetul premierului
10:59, 27 Sept. 2010
Vasile Blaga a părăsit Palatul Victoria fără să îşi depună demisia la cabinetul premierului Emil Boc, mai mulţi lideri PDL cerându-i acestuia să revină asupra deciziei, au declarat agenţiei MEDIAFAX surse oficiale.