Găman: Eu cred în titlu până la final
18:42, 28 Apr. 2011
Fundaşul formaţiei Dinamo, Valerică Găman, a declarat, joi, după partida cu Gloria Bistriţa, câştigată cu scorul de 3-0, că personal crede în câştigarea titlului de campioană până la finalul sezonului, chiar dacă între echipa sa şi liderul FC Timişoara sunt şase puncte, cu 5 etape rămase din Liga I.