Duckadam: Vinovaţi suntem cu toţii
23:41, 11 Sept. 2010
Preşedintele FC Steaua, Helmuth Duckadam, a declarat, sâmbătă, după înfrângerea din deplasare cu Unirae Urziceni, scor 0-1, că pentru eşecul de pe terenul grupării ialomiţene sunt vinovaţi toţi oamenii implicaţi la gruparea din Bulevardul Ghencea.