Ponta,după ce a marcat patru goluri în meciul „Politicieni” vs. „Artişti”: M-au lăsat,dar n-a fost blat! – FOTO
23:17, 27 Nov. 2012
Premierul Victor Ponta a îmbrăcat, marţi, echipamentul sportiv şi a intrat pe teren pentru a juca un meci de fotbal desfăşurat între echipa "Politicienilor" şi cea a "Artiştilor", prilejuit de inaugurarea, de către primarul PSD Robert Negoiţă, a centrului sportiv Apollo, din Sectorul 3.