Reguli exagerate la Wimbledon? Unele sportive au jucat fără sutiene pentru că nu erau complet albe
11:55, 27 Iun. 2014
Mai mulţi jucători de tenis au fost somaţi de organizatorii turneului de la Wimbledon să îşi schimbe lenjeria intimă, deoarece aceasta nu era de culoare albă, astfel că unele sportive au fost nevoite să evolueze fără sutien.