Ministrul de Interne şi şeful DGA se află la Guvern, pentru o discuţie cu premierul Boc
13:54, 23 Nov. 2010
Ministrul de Interne, Traian Igaş, se află la Palatul Victoria, pentru o discuţie cu premierul Emil Boc, au declarat agenţiei MEDIAFAX surse oficiale.