Ialomiţianu: Nu se poate spune că am cedat de frică; fondul de stimulente există şi e suficient
20:26, 15 Oct. 2010
Ministrul Finanţelor Gheorghe Ialomiţianu declară, într-un interviu pentru Gândul, că ministerul are disponibilă suma de 300 de milioane de lei pentru "stimulente şi investiţii", care este suficientă, precizând că nu se poate spune că a cedat de frică solicitărilor protestatarilor din MFP.